IMG_20190918_134410

Logopedia w przedszkolu 2 języki

Już od żłobka wszystkie nasze dzieci objęte są specjalistyczną opieką logopedyczną. Posiadamy własny gabinet, diagnozujemy wszystkie przedszkolaki i przez cały rok prowadzimy logopedyczne zajęcia w kilkuosobowych grupach (tzw. zabawy dla buzi i języka). Natomiast dzieci, które potrzebują wsparcia indywidualnego, obejmowane są terpią logopedyczną. Zapraszamy!  

More info

art 3

Rozwijamy inteligencję wizualno – przestrzenną

Inteligencja wizualno – przestrzenna, jak mówi prof. Howard Gardner, jest jedną z najbardziej niedocenianych w tradycyjnej edukacji. Dlatego w naszym przedszkolu w Wieliczce- Tomaszkowicach szczególnie o nią dbamy.

More info

ania art

Nowy projekt dedykowany dla przedszkola 2 języki

Dziękujemy Panie Annie Burba za pomysł i realizację, uwielbiamy takie kreatywne projekty 🙂 tym razem gry rozwijające inteligencję wizualno – przestrzenną.

https://www.facebook.com/AnnaBurbaArtTherapy/

 

banki

Kreatywność i zabawa!

2 języki is the place where children learn to be creative, to be curious, to work collaboratively, to let their imagination run.Here they start to learn the things they’ll continue at school!

More info

PRZEDSZKOLE 2 JĘZYKI

Father’s Day

Z okazji Dnia Taty  prosimy wszystkich Tatusiów o przyjęcie najlepszych życzeń.
Życzymy dużo siły i wytrwałości w pokonywaniu codziennych ojcowskich wyzwań oraz radości z każdego dnia bycia Tatą. Happy Father’s Day!

mother's day

Mother’s Day

Drogie Mamy!
Prosimy o przyjęcie najlepszych życzeń wszystkiego, co w życiu najlepsze i najpiękniejsze, radości z każdego dnia bycia Mamą,

More info

2jezyki_fb03

Rekrutacja trwa. Zapraszamy!

Drodzy Rodzice! W związku z wyjątkową sytuacją epidemii koronawirusa zapraszamy do kontaktu telefonicznego w sprawie przyjęć dzieci  na rok szkolny 2020/2021.

More info