Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy Rodziców, którzy pragną, aby ich Dzieci rozwijały się w oparciu o swój naturalny potencjał w myśl motta naszego przedszkola

Każde dziecko jest zdolne,
ale nie ma dwojga dzieci zdolnych w ten sam sposób

Połączyłyśmy nasze siły i bogate doświadczenia edukacyjne, aby stworzyć miejsce inne niż wszystkie: nowoczesne, wysokiej jakości, oparte o najwyższe standardy edukacyjne, a przy tym przyjazne naszym Uczennicom i Uczniom, ich Rodzicom, a także nauczycielom i współpracownikom. Przedstawiamy się z nadzieją, że zechcecie Państwo nam zaufać i powierzyć swoje Dzieci.

Monika Zatorska i Agnieszka Obrał -Stanak

m_zatorska

Monika Zatorska

Jestem od wielu lat zafascynowana teorią inteligencji wielorakich Howarda Gardnera. Przełożyłam ją na praktykę edukacyjną i staram się upowszechniać w Polsce i poza granicami kraju.

Jestem autorką "gardnerowskich" programów nauczania, podręczników dla dzieci z klas I-III szkół podstawowych, książek i publikacji dla nauczycieli i rodziców. Realizuję projekty oparte na autorskiej koncepcji, wspomagam przedszkola i szkoły, które pragną zmienić swój styl pracy. Niektórzy mówią, że jestem ekspertem edukacji gardnerowskiej, ale ja stale się uczę i doskonalę swój warsztat szukając najlepszych rozwiązań edukacyjnych. Z wykształcenia jestem nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Prowadziłam szkołę publiczną w Konarach pod Krakowem, jedyną szkołę gardnerowską w Polsce. Jednak praca ta, mimo że bardzo satysfakcjonująca, nie dawała mi pełni możliwości rozwoju autorskich pomysłów.

Wspólnie z Agnieszką Obrał -Stanak założyłyśmy i prowadzimy gardnerowskie przedszkole i żłobek 2 Języki w Wieliczce - Tomaszkowicach, w którym realizujemy naszą wizję edukacji dwujęzycznej małego dziecka, opartej na Theory of Multiple Intelligences

Jako Certyfikowany Edukator Wczesnego Dzieciństwa Positive Discipline Association - prowadzę szkolenia dla zespołu nauczycieli i pracowników naszego przedszkola i żłobka, a także dla zainteresowanych rodziców. Opieramy się w wychowaniu dzieci na założeniach metody wychowawczej o nazwie Pozytywna Dyscyplina. Metoda Pozytywnej Dyscypliny pozwala wejść w świat dziecka oraz w atmosferze szacunku i zrozumienia wyposażyć go w efektywne umiejętności życiowe i społeczne.

Serdecznie Państwa zapraszam!

O mojej działalności można poczytać i usłyszeć w mediach:

Programy i podręczniki są powszechnie dostępne:

Szkoła, którą prowadziłam została przez międzynarodową organizację Ashoka uznana za jedną z sześciu szkół w Polsce godnych tytułu Changemaker School.

szkolyzmoca.edu.pl

Filmy o Szkołach z Mocą zmieniania świata/ Changemaker Schools

Agnieszka Obrał - Stanak

Prowadzę od ponad 15 lat Akademię Językową English Club, w której wykorzystuję skuteczne metody uczenia się języków obcych. English Club jest to prężnie rozwijająca się szkoła językowa, w której panuje niezwykła atmosfera, a języków uczy się łatwo i przyjemnie.

Jestem pasjonatką nowoczesnej edukacji językowej. Wiem, że nauczanie języka wymaga zupełnie innego podejścia niż propozycja tradycyjnej szkoły. Im młodsze dzieci rozpoczynają swoją przygodę z językiem obcym, tym łatwiej i w sposób naturalny mogą się go nauczyć. Cenię wielozmysłowe poznawanie języka oparte na metodzie immersji, czyli "zanurzenia" w języku. W English Club prowadzimy zajęcia dla dzieci w oparciu o autorskie programy Baby Club i Kids Club. Bazujemy na teorii Howarda Gardnera. Organizujemy zajęcia językowe dla dzieci już od pierwszego roku życia. Prowadzimy także zajęcia dla osób dorosłych, przygotowujemy do egzaminów maturalnych i językowych, współpracujemy z licznymi firmami i instytucjami. Akademia to miejsce magiczne, gdzie całe rodziny uczą się języków, spotykają przy filiżance herbaty, rozmawiają…

Prywatnie jestem mamą trzech wspaniałych chłopców, którzy motywują mnie do działania i dodają skrzydeł każdego dnia.
Jedną z najważniejszych kwestii w naszym przedszkolu 2 języki jest dwujęzyczność. Rozumiem ją jako jednoczesne odkrywanie świata i jego doświadczanie w języku angielskim i języku polskim. Każde małe dziecko posiada niezwykły dar – wrodzoną zdolność do nauczenia się języków, które je otaczają. Wykorzystując dziecięcą otwartość na naukę i ogromną chłonność umysłu, stwarzamy możliwość poznania języka angielskiego w najlepszym dla dziecka momencie: już od pierwszego roku życia, poprzez edukację językową w naszym żłobku i przedszkolu. Każdego roku widzimy niesamowite efekty naszej pracy. Radość i zaangażowanie dzieci sprawia, że kochamy naszą pracę; jest ona naszą pasją.

agnieszka_obral

Zapoznaj się z moją działalnością